Хочу надати кілька корисних ідей, які допоможуть зберегти своє здоров’я під час свят.
Не йдіть на свято голодними, з’їжте хоч трохи їжі до застілля. Прекрасні закуски перед вечіркою поєднують у собі складні вуглеводи з білком і ненасиченими жирами, наприклад, скибочка яблука з арахісовим маслом або шматочок індички з сиром на цільнозерновому шматочку хліба. Будьте розбірливі у виборі страв за святковим столом. Вибирайте найулюбленіші страви, за якими ви скучили.
Пам’ятайте, що алкогольні напої висококалорійні і можуть шкодити здоров’ю.
Алкоголь підвищує апетит та знижує здатність контролювати те, що ви їсте. Під час вечірки не ігноруйте фрукти та овочі . Вони є кращими закусками, ніж найкращі гарніри чи страви, якщо вони не вкриті соусом чи олією. Будьте обережні по відношенню до шведського столу. Походьте навколо святкового столу, перш ніж щось покласти на тарілку.
Їжте повільно. Пам’ятайте, що вашому мозку необхідно не менше 20 хвилин, зрозуміти, чи вгамували ви голод. Насолоджуйтесь кожним шматочком їжі.
Хоча їжа за святковим столом дуже важлива, але не забувайте зосередитись на сім’ї, друзях, частих спілкуваннях. І найголовніше, якщо не вдасться повністю дотримуватись моїх рекомендацій, не почувайтеся винними в цьому після застілля.
Головна мета свята – почуття щастя, гармонії, задоволення собою та навколишнім світом. Все можна відкоригувати після свята.